Adwokat, Partner Zarządzający – Stachurski i Grzybowska Adwokacka Spółka Partnerska

Więcej

Zajmuje się weryfikacją przestrzegania przepisów dotyczących prawnej ochrony pracy, BHP oraz legalności zatrudnienia w różnego rodzaju zakładach pracy.

Więcej

Doświadczony praktyk w obszarze prawa pracy, koncentrujący się przede wszystkim na rozwiązywaniu złożonych problemów prawnych w dziedzinie zbiorowego i indywidualnego prawa pracy.

Więcej

Adwokat, doświadczony praktyk w zakresie doradztwa prawnego organów administracji samorządowej, specjalista stosowania prawa pracy; z zamiłowania, doświadczenia i posiadanej wiedzy – prawnik imigracyjny,

Więcej

Specjalista prawa pracy i doświadczony praktyk, specjalizuje się w zbiorowym prawie pracy, uznany trener i szkoleniowiec, autorka wielu publikacji.

Więcej

Radca prawny, doświadczony praktyk i wybitny ekspert w obszarze stosowania zbiorowego i indywidualnego prawa pracy. Trener i wykładowca. Autor kilkudziesięciu publikacji.

Więcej

Sędzia sądu rejonowego, przewodniczący wydziału egzekucyjnego – stale sprawujący nadzór nad egzekucją sądową i działalnością komorników, znawca problematyki egzekucyjnej,

Więcej

Specjalista z zakresu prawa pracy. Doświadczony praktyk zajmujący się w szczególności zagadnieniami prawnej ochrony pracy. Trener i szkoleniowiec.

Więcej

Prawnik zajmujący się przede wszystkim prawem pracy. Autor i współautor kilkudziesięciu książek z tego zakresu, w tym autor kilku komentarzy.

Więcej